Brand Gifts, a.s.

hlavní partner veletrhu Reklama Polygraf Obaly 2019

Objevte úžasné novinky letošního roku na veletržním stánku Brand Gifts!

Přijměte naše srdečné pozvání na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019 a využijte volnou vstupenku od nás zdarma.

 

 

 

> Chci volnou vstupenku

V letošním roce jsme opět hlavním partnerem specializovaného veletrhu Reklama Polygraf Obaly 2019. Pokud chcete opravdu ohromit své klienty, zastavte se na stánku Brand Gifts – Hala 3, sektor A, stánek 19 :).

Značkové novinky

Tradičně představíme novinky z oblasti prémiových firemních dárků pro manažery od světoznámých značek HUGO BOSS, ICE WATCH, CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL nebo nové tvary reklamní keramiky, skla a porcelánu Porceline by MAXIM.

 

A máme pro Vás nachystané i skvělé technologické novinky:

Nepřevrhnutelný hrnek

Právě nyní začíná doba pro novou definici hrnku: zůstane stát na nakloněném povrchu! Už nikdy hrnek nerozliješ.

Úžasná technologie je ukryta v samém dnu s chytrou podložkou, která zajišťuje extra ochranu díky vakuovému efektu a zabraňuje rozbití či nechtěnému rozlití. Tahem nahoru hrnek naopak velmi snadno zvedneš.

Dvojité stěny z nerezové oceli udržují požadovanou teplotu (chladný nebo teplý obsah)..

Termohrnek Espresso

Bombastický termohrnek pro espresso (160 ml) a jiné teplé nápoje s dvojitou izolací.

Svou velikostí (dvojité espresso) je vhodný pro všechny běžné kávovary i držáky pohárků v automobilech. Nadchne každého, kdo si nechce nechat ujít svoji pravidelnou kávu, když je na cestách.

Termohrnek je vysoce kvalitní a robustní díky použité nerezové oceli, odolný proti rozlití, má transparentní plastový uzávěr s praktickým pojistným jazýčkem a gumovým těsněním a je odolný proti rozlití. Ideální pro opakované použití místo papírových šálků. .

Pohlednice s rozšířenou realitou

Vyzkoušejte si famózní novinku: interaktivní pohlednici oživenou videem.

Prezentujte své služby nebo produkty zábavnou atraktivní formou za pomocí trendy mobilní aplikace.

Jednoduše oskenujete QR kód na pohlednici. Aplikace následně zobrazí připravené video, jehož obsah obvykle přímo souvisí s obrázkem vytištěným na pohlednici.

Významně rozšiřuje možnosti tištěného sdělení, doplňuje obraz v pohybu, zvuk i emoce.

Nejmenší telefon na světě

Funkční reklamní telefon o velikosti kreditní karty s plnobarevnou grafikou na přání a  možností uchycení na klíčenku nebo poutko.

Přímé telefonické spojení až na 8 nastavených rychlých voleb.

Spolehlivě budí pozornost okolí a jsou skvělými „conversation startery“ – zkrátka dokáže zaujmout. Po vyzkoušení budí ve většině lidí WOW efekt: „Tahle malá věcička opravdu telefonuje?!“. 🙂

Plán haly 3:

 

Kde nás najdete:

S těmito plánky nezabloudíte 🙂

Nestíháte veletrh? Navštivte náš showroom!

Pokud nemáte možnost navštívit veletrh Reklama Polygraf Obaly 2019, všechny nové kolekce doplňků prémiových značek i nové vychtávky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem snadno dostupném showroomu, který se nachází v blízkosti pražské magistrály na adrese Ohradní 1424/2b, 140 00 Praha 4 – Michle.

Hosté Brand Gifts zde mají zajištěno bezplatné parkovací místo. 🙂

Brand Gifts

Royal Golf & Polo Cup  Mariánské Lázně

Vážení obchodní partneři,

přijměte prosím pozvání na druhý ročník Royal Golf & Polo Cup, jehož jsme hrdým partnerem.

Royal Golf & Polo Cup prezentuje propojení dvou královských sportů v jedinečném turnaji. Jedná se o akci, která je vůbec první svého druhu v rámci ČR. Snahou organizátorů je vytvoření každoroční tradice, během které se budou potkávat příznivci a hráči koňského póla a golfu jak z českého, tak mezinárodního prostředí.  V rámci této mimořádné příležitosti bude klientům a návštěvníkům poskytnut nevšední zážitek plný sportu, skvělé gastronomie, královského prostředí a lázeňské atmosféry.

Kdy: pátek a sobota 24. a 25. 5. 2019

Kde: Royal Golf Club Mariánské Lázně

 

Veřejnost – zdarma

Pokud byste se jen rádi přišli na turnaj podívat a nebo si chtěli udělat hezké rodinné odpoledne v krásné přírodě doplněné piknikem, máme pro Vás skvělou zprávu! Vstup do sekce pro veřejnost je zcela zdarma!

Můžete se těšit na možnost ochutnání šampaňského Taittinger Champagne, kávy Nespresso, ledovcové vody Aqua Angels, kulinářských specialit hotelu Morris a mnoho dalšího!

Hráči jsou pozvaní na základě nepřenosné pozvánky od partnerských firem.

VIP vstupenka

Pokud si chcete užít atmosféru hry přímo u kolbiště, můžete využít VIP vstup za 4900 Kč. V rámci vstupenky je mimo jiné celodenní raut, osobní setkání s hráči, slavnostní ceremoniál nebo večerní koncert. 

Vstupenky exklusivně prodává partner turnaje: Private Concierge

Podrobné informace o celém turnaji naleznete zde.

Jsme opět Hvězdy 3D reklamy!

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhlo v Konferenčním centru TOP Hotel Praha vyhlášení 18. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. My jsme u této akce samozřejmě nemohli chybět. Do soutěže jsme přihlásili dva z našich nejzajímavějších projektů letošního roku – dárkovou sadu porcelánu PRECIOSA a sadu originálních dárkových předmětů PORFIX. Porota tyto naše produkty ocenila a získali jsme 3. místo v kategorii „Manažerský dárek“ za dárkovou sadu porcelánu PRECIOSA a 3. místo v kategorii „Aplikace motivu na 3DR“ za sadu originálních dárkových předmětů PORFIX. Máme radost 🙂 a věříme, že i nadále vám budeme přinášet zajímavá řešení pro vaše projekty.

foto předávání ceny
foto předávání ceny

Máme radost 🙂 a věříme, že i nadále vám budeme přinášet zajímavá řešení pro vaše projekty.

Vánoční nabídka hrnků 2018 je tady!

Tik – ťak!

Vánoce se blíží, tak nečekejte s výběrem vhodných dárků pro své klienty a zaměstnance na poslední chvíli! Pěkný hrnek je univerzálním dárkem, který zajisté potěší každého.

Abychom Vám trochu odlehčili od vánočního shonu, připravili jsme pro Vás speciální řadu hrnků s již hotovým vánočním dekorem. Na každém hrnku je přitom vždy zachován prostor pro Vaše logo – jak jednoduché! 🙂 Každý ze speciální řady hrnků má také vytvořeno originání vánoční balení, protože na prvním dojmu opravdu záleží. 😉

Důležité – mějte prosím na paměti tyto termíny!

Objednávky provádíme ve standardních termínech. Vzhledem ke značnému vytížení výrobních kapacit v posledních dvou měsících roku upozrňujeme, že po dobu této vrcholné sezóny může dojít k prodloužení standardních výrobních termínů.

Poslední objednávky hrnků s dodáním ješte do Vánoc přijímáme do 30.11. 2018.
Poslední datum expedice zboží v roce 2018 je 18.12.

Máme radost! Byli jsme oceněni v soutěži Hvězda 3D reklamy za hrnek „Omalovánka“

Ve čtvrtek 23. 11. 2017 proběhlo v Konferenčním centru TOP Hotel Praha vyhlášení 17. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. My jsme u této akce samozřejmě nemohli chybět. Do soutěže jsme přihlásili jeden z našich nejzajímavějších projektů letošního roku – hrnek „Omalovánka“. Porota tento náš produkt ocenila a tak jsme získali 2. místo v kategorii „Aplikace motivu na 3DR“. Máme neskutečnou radost 🙂 a věříme, že i nadále vám budeme přinášet zajímavá řešení pro vaše projekty.

Více o soutěžním produktu – hrnek „Omalovánka“

Omalovánkový hrneček je opatřen speciálním povrchem, na který lze kreslit a vymalovávat černé obrysy (konturu) klasickou barevnou pastelkou. Vymalovanou část lze poté smýt vodou a motiv opětovně vybarvit, černá natištěná kontura (předloha) je přitom plně odolná při mytí hrnku a to i v myčce na nádobí. Potisk hrnku je inspirován motivem tištěné omalovánky, která je využívána pro charitativní účely – z každé zakoupené omalovánky je přispíváno na projekty, které pomáhají druhým. Podpora je směrována např. do Jedličkova ústavu Liberec, Obchodní akademie Jánské lázně a několika dětských domovů. Hrnek – omalovánka byl využit jako dárek a poděkování manažerům firem, které přispěly na vznik tohoto charitativního projektu. Jejich velmi příznivá odezva přivedla organizátora k myšlence zařadit i tento hrnek – omalovánku do nabídky svého charitativního eshopu na na www.veseleomalovanky.cz. Tvar hrnku Modern vyšel z rukou vynikajícího umělce a designéra Tomasze Ogrodowského, který již řadu let spolupracuje se studiem designu šperků na Akademii umění v Lodži. Jeho keramické vzory jsou kombinací umění, futurismu i tradice. Design hrnku Modern je chráněným vzorem podle autorského práva a je zaregistrován patentovým úřadem. Hrnek – omalovánka se dodává v bílé kartonové krabičce s okénkem.

 

Technické informace:
Hrnek: Modern bílý
Značka: Porceline by Maxim
Potisk: 1 barva
Objem: 350ml
Výška: 87mm
Průměr: 90mm
Velikost grafiky: 260 x 70 mm