Brand Gifts, a.s.

hlavní partner veletrhu Reklama Polygraf Obaly 2019

 

Objevte úžasné novinky letošního roku na veletržním stánku Brand Gifts!

Přijměte naše srdečné pozvání na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019 a využijte volnou vstupenku od nás zdarma.

> Chci volnou vstupenku

V letošním roce jsme opět hlavním partnerem specializovaného veletrhu Reklama Polygraf Obaly 2019. Pokud chcete opravdu ohromit své klienty, zastavte se na stánku Brand Gifts – Hala 3, sektor A, stánek 19 :).

Značkové novinky

Tradičně představíme novinky z oblasti prémiových firemních dárků pro manažery od světoznámých značek HUGO BOSS, ICE WATCH, CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL nebo nové tvary reklamní keramiky, skla a porcelánu Porceline by MAXIM.

A máme pro Vás nachystané i skvělé technologické novinky:

Nepřevrhnutelný hrnek

Právě nyní začíná doba pro novou definici hrnku: zůstane stát na nakloněném povrchu! Už nikdy hrnek nerozliješ.

Úžasná technologie je ukryta v samém dnu s chytrou podložkou, která zajišťuje extra ochranu díky vakuovému efektu a zabraňuje rozbití či nechtěnému rozlití. Tahem nahoru hrnek naopak velmi snadno zvedneš.

Dvojité stěny z nerezové oceli udržují požadovanou teplotu (chladný nebo teplý obsah)..

Termohrnek Espresso

Bombastický termohrnek pro espresso (160 ml) a jiné teplé nápoje s dvojitou izolací.

Svou velikostí (dvojité espresso) je vhodný pro všechny běžné kávovary i držáky pohárků v automobilech. Nadchne každého, kdo si nechce nechat ujít svoji pravidelnou kávu, když je na cestách.

Termohrnek je vysoce kvalitní a robustní díky použité nerezové oceli, odolný proti rozlití, má transparentní plastový uzávěr s praktickým pojistným jazýčkem a gumovým těsněním a je odolný proti rozlití. Ideální pro opakované použití místo papírových šálků. .

Pohlednice s rozšířenou realitou

Vyzkoušejte si famózní novinku: interaktivní pohlednici oživenou videem.

Prezentujte své služby nebo produkty zábavnou atraktivní formou za pomocí trendy mobilní aplikace.

Jednoduše oskenujete QR kód na pohlednici. Aplikace následně zobrazí připravené video, jehož obsah obvykle přímo souvisí s obrázkem vytištěným na pohlednici.

Významně rozšiřuje možnosti tištěného sdělení, doplňuje obraz v pohybu, zvuk i emoce.

Nejmenší telefon na světě

Funkční reklamní telefon o velikosti kreditní karty s plnobarevnou grafikou na přání a  možností uchycení na klíčenku nebo poutko.

Přímé telefonické spojení až na 8 nastavených rychlých voleb.

Spolehlivě budí pozornost okolí a jsou skvělými „conversation startery“ – zkrátka dokáže zaujmout. Po vyzkoušení budí ve většině lidí WOW efekt: „Tahle malá věcička opravdu telefonuje?!“. 🙂

Plán haly 3:

Kde nás najdete:

S těmito plánky nezabloudíte 🙂

Nestíháte veletrh? Navštivte náš showroom!

Pokud nemáte možnost navštívit veletrh Reklama Polygraf Obaly 2019, všechny nové kolekce doplňků prémiových značek i nové vychtávky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem snadno dostupném showroomu, který se nachází v blízkosti pražské magistrály na adrese Ohradní 1424/2b, 140 00 Praha 4 – Michle.

Hosté Brand Gifts zde mají zajištěno bezplatné parkovací místo. 🙂

Brand Gifts

Jsme opět Hvězdy 3D reklamy!

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhlo v Konferenčním centru TOP Hotel Praha vyhlášení 18. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. My jsme u této akce samozřejmě nemohli chybět. Do soutěže jsme přihlásili dva z našich nejzajímavějších projektů letošního roku – dárkovou sadu porcelánu PRECIOSA a sadu originálních dárkových předmětů PORFIX. Porota tyto naše produkty ocenila a získali jsme 3. místo v kategorii „Manažerský dárek“ za dárkovou sadu porcelánu PRECIOSA a 3. místo v kategorii „Aplikace motivu na 3DR“ za sadu originálních dárkových předmětů PORFIX. Máme radost 🙂 a věříme, že i nadále vám budeme přinášet zajímavá řešení pro vaše projekty.

foto předávání ceny
foto předávání ceny

Máme radost 🙂 a věříme, že i nadále vám budeme přinášet zajímavá řešení pro vaše projekty.

Vánoční nabídka hrnků 2018 je tady!

Tik – ťak!

Vánoce se blíží, tak nečekejte s výběrem vhodných dárků pro své klienty a zaměstnance na poslední chvíli! Pěkný hrnek je univerzálním dárkem, který zajisté potěší každého.

Abychom Vám trochu odlehčili od vánočního shonu, připravili jsme pro Vás speciální řadu hrnků s již hotovým vánočním dekorem. Na každém hrnku je přitom vždy zachován prostor pro Vaše logo – jak jednoduché! 🙂 Každý ze speciální řady hrnků má také vytvořeno originání vánoční balení, protože na prvním dojmu opravdu záleží. 😉

Důležité – mějte prosím na paměti tyto termíny!

Objednávky provádíme ve standardních termínech. Vzhledem ke značnému vytížení výrobních kapacit v posledních dvou měsících roku upozrňujeme, že po dobu této vrcholné sezóny může dojít k prodloužení standardních výrobních termínů.

Poslední objednávky hrnků s dodáním ješte do Vánoc přijímáme do 30.11. 2018.
Poslední datum expedice zboží v roce 2018 je 18.12.

Máme radost! Byli jsme oceněni v soutěži Hvězda 3D reklamy za hrnek „Omalovánka“

Ve čtvrtek 23. 11. 2017 proběhlo v Konferenčním centru TOP Hotel Praha vyhlášení 17. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. My jsme u této akce samozřejmě nemohli chybět. Do soutěže jsme přihlásili jeden z našich nejzajímavějších projektů letošního roku – hrnek „Omalovánka“. Porota tento náš produkt ocenila a tak jsme získali 2. místo v kategorii „Aplikace motivu na 3DR“. Máme neskutečnou radost 🙂 a věříme, že i nadále vám budeme přinášet zajímavá řešení pro vaše projekty.

Více o soutěžním produktu – hrnek „Omalovánka“

Omalovánkový hrneček je opatřen speciálním povrchem, na který lze kreslit a vymalovávat černé obrysy (konturu) klasickou barevnou pastelkou. Vymalovanou část lze poté smýt vodou a motiv opětovně vybarvit, černá natištěná kontura (předloha) je přitom plně odolná při mytí hrnku a to i v myčce na nádobí. Potisk hrnku je inspirován motivem tištěné omalovánky, která je využívána pro charitativní účely – z každé zakoupené omalovánky je přispíváno na projekty, které pomáhají druhým. Podpora je směrována např. do Jedličkova ústavu Liberec, Obchodní akademie Jánské lázně a několika dětských domovů. Hrnek – omalovánka byl využit jako dárek a poděkování manažerům firem, které přispěly na vznik tohoto charitativního projektu. Jejich velmi příznivá odezva přivedla organizátora k myšlence zařadit i tento hrnek – omalovánku do nabídky svého charitativního eshopu na na www.veseleomalovanky.cz. Tvar hrnku Modern vyšel z rukou vynikajícího umělce a designéra Tomasze Ogrodowského, který již řadu let spolupracuje se studiem designu šperků na Akademii umění v Lodži. Jeho keramické vzory jsou kombinací umění, futurismu i tradice. Design hrnku Modern je chráněným vzorem podle autorského práva a je zaregistrován patentovým úřadem. Hrnek – omalovánka se dodává v bílé kartonové krabičce s okénkem.

 

Technické informace:
Hrnek: Modern bílý
Značka: Porceline by Maxim
Potisk: 1 barva
Objem: 350ml
Výška: 87mm
Průměr: 90mm
Velikost grafiky: 260 x 70 mm

Užijte si Semper Constantia Polo v samém srdci Prahy!

Přijďte se podívat na Polo, které se bude odehrávat v samém srdci Prahy – sportovní letní firemní event Semper Constantia Polo In the Park Prague, jehož je Brand Gifts hrdým partnerem. Dresscode není určen, oblečte se dle libosti. Sledování póla je otevřené veřejnosti, takže proč nevzít rodinu a udělat si piknik – stačí se jen usadit a užít si show.

Kdy: sobota 16.9.2017, 12-19 hod
Kde: Praha – Letenská pláň

Polo in the park přináší zážitek z královské hry polo lidem do významných světových metropolí. Semper Constantia Privat Bank pro Vás připravila 1 denní exhibici Polo v parku Letna v Praze.  Navštivte Semper Constantia Polo In the Park Prague a staňte se součástí této jedinečné historické události v Česku.

Více informací o akci naleznete na oficiálních stránkách eventu.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Program

 • 14.00-14.10 Opening Ceremony – Prague Radni Jan Wolf Patrick Butler Naveed Gill Katerina Nekolna
 • 14.10-14.15 – Czech National Anthem Petr Kutheil
 • 14.15-14.30 Polo Match 1st Semi-Final
 • 14.30-15.00 Dog Show/Dressage Show/Break
 • 15.00 – 15.15 Polo Match 2nd Semi-Final
 • 15.15-15.45 Dog Show / Dressage/Break
 • 15.45 – 16.00 Polo Match Runner’s Up
 • 16.00 – 16.20 Dog show/Dressage
 • 16.20 – 16.30 Petr Kutheil
 • 16.30 – 16.45 Polo Match Final
 • 17.00-17.30 Winners Ceremony
 • Konec 19.00