3. ročník Czech Snow Polo Masters 2016 je za námi

Špindlerův Mlýn 5. a 6. 2. 2016

Špindlerův Mlýn na několik dní ovládlo opět koňské polo. Přímo pod jedním z nejoblíbenějších svahů České republiky, Svatém Petru, se v pátek a v sobotu 5. – 6. 2. 2016 odehrál již třetí ročník Czech Snow Polo Masters 2016. Na prestižní turnaj královského sportu se slétli hráči z celého světa. Zastoupena byla například Anglie, Saudská Arábie, Dánsko i Polsko. To pravé zimní počasí doprovázené příjemnými slunečními paprsky si diváci i hráči mohli vychutnat po oba dny.

Na sněžném poli se utkal vítězný tým Prestige Models, který vedl zkušený hráč póla John Bunn z Anglie. Tým Ski Areál Špindlerův Mlýn obsadil v tomto turnaji 2. místo a tým Elan 3. místo. Nejvíce gólů v turnaji dal John Bunn, za což obdržel speciální trofej.

Brand Gifts byl podobně jako loni hlavním partnerem 3. ročníku Czech Snow Polo Masters a pro nejlepší hráče přichystal tyto výhry:
  • cestovní tašku UNGARO s logem Mistrovství
  • poznámkový blok HUGO BOSS v bílé shopper tašce

Špindlerův Mlýn ožil také večerním VIP programem

Luxusní prostředí Špindlerova mlýna kromě samotných hráčů přivítalo také úspěšné podnikatele, ředitele prestižních firem, ale i slavné osobnosti. Moderování se zhostila oblíbená Lenka Vacvalová, VIP večery pak provázela čerstvá maminka Jitka Boho. Oba galavečery byla pak pro VIP hosty připravena přehlídka exkluzivních modelů návrhářky Miriam Janásové, pánských obleků Uomo Napoletano a luxusního spodního prádla od české značky Werso. Originální outfity předvedla například známá modelka Dominika Mesárošová, „český Ken“ Robert Paulat a finalisti prestižní soutěže krásy Look Bella v čele s vítězkou Markétou Konopáskovou a vítězem Kristianem Szekeresem.

Nestihli jste letošní turnaj koňského póla? Máte šanci příští rok na stejném místě!

Turnaj Czech Snow Polo Maters je v České republice jediný svého druhu a pomalu se stává tradicí. Do České republiky hráči koňského póla zavítají opět za rok, a to na stejné místo, tedy do pohádkového Špindlerova Mlýna. Půjde již o čtvrtý ročník turnaje, tedy Czech Snow Polo Masters 2017. Méně trpěliví fanoušci koňského póla se za svým sportem musí  vydat poněkud dále, například do rakouského Kitzbühelu nebo populárního švýcarského Svatého Mořice.

Sestřih z letošního Czech Snow Polo Masters 2016 můžete shlédnout na TV SPORT 5 v následujících dnech:
29.2.2016 od 22:10, 1.3.2016 od 9:10, 2.3.2016 od 16:10, 3.3.2016 od 23:10, 4.3.2016 od 8:20, 5.3.2016 od 16:20, 6.3.2016 od 21:00,

Další informace získáte na www.czechsnowpolomasters.eu, facebook.com/czechsnowpolo nebo na prestižním webu POLO+10 v článku Snow Polo Action in the Czech Republic.