Chcete vyniknout něčím opravdu originálním?

Objevte svět luxusních manažerských dárků.

Portfolio manažerských doplňků HUGO BOSS, CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL, ICE WATCH a dalších světoznámých značek letos obohatily opravdu exkluzivní TOP značky (prezentace na vyžádání), které lahodí všem znalcům módy a milovníkům luxusu. Brand Gifts tak vychází vstříc klientům, kteří, požadují v oblasti obchodních dárků ty nejlepší produkty a služby odpovídající nákladnému luxusnímu životnímu stylu. Nyní si můžete objednat obchodní dárek v hodnotě deseti či statisíce korun nebo klidně i přes milion a vedle jeho obrandování logem Vaší firmy nebo jménem obdarovaného Vám zajistíme i výhodnější nákupní cenu než kdekoliv v maloobchodě, ostatně jako u všech značkových produktů v naší nabídce.

Chcete poslat prezentace TOP luxusních značek? Vložte svoji mailovou adresu a obratem Vám přijde na mail.

Luxusním značkám záleží mj. také na solidnosti všech značek, s nimiž mohou být spojovány a na dobré pověsti klientů, kteří by jejich produkty mohli využívat jako obchodní dárky. Z toho důvodu není nabídka TOP luxusních značek přístupná všem. Pokud chcete zaslat prezentaci našich nejluxusnějších značek, vyplňte prosím níže uvedený jednoduchý formulář a po prověření údajů Vám přijde PDF prezentace na Váš mail.

Chcete vyniknout něčím opravdu originálním?

Objevte zcela nový program originálních reklamních předmětů, které jsou naprosto jiné. V designu, technologii i v detailech. Ale co je nejdůležitější – v záměru a nápadu za nimi. Jsou vytvořeny tak, aby se více lidí usmálo, aby přinesly radost a pohodlí koncovým uživatelům. Brand Gifts má v nabídce tohoto zbrusu nového programu vždy pouze 12 originálních produktů a každý měsíc představuje nový produkt, který nahrazuje ten nejstarší. Proto naši zákazníci mají vždy nejnovější dárky, aniž by museli hledat jinde. Tyto originální dárkové a prezentační předměty unikátního výrazného designu jsou vyrobeny z inovativních materiálů vysoké kvality, jsou obdařené neočekávanými funkcemi a mají proto v očích zákazníků vysokou vnímanou hodnotu.

Tyto technické vychytávky se staly inspirací pro dárkové a prezentační předměty největších společností jako Google, Amazon, Pepsico, MasterCard, Axa, Commerzbank, Vodafone, RedBull a další. Jsme hrdí, že naše výjimečné reklamní předměty mohou pomáhat těm nejlepším firmám při zprostředkování skutečných emocí svým zákazníkům. Pokud chcete ohromit své zákazníky, promluvme si. Úžasné věci se stávají, když správní lidé dělají společně správnou věc.

„Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit.“

– Rachel Zoe

Divenamic

Voděodolný bluetooth reproduktor s flexibilním „ocáskem“ na zavěšení. Ultra-přenosný reproduktor pro jakákoliv dobrodružství má vestavěný mikrofon a jeho jedinečný flexibilní „ocásek“ je navržen tak, aby byl v každé situaci naprosto univerzální. Jednoduše upevněte Divenamic na kolo, sprchovou hlavu nebo tašku a vychutnejte si hudbu kdykoli budete chtít!

SSSSSPEAKER

Mnohokrát oceněný silikonový bluetooth reproduktor. Jedinečný reproduktor bluetooth s pružnou silikonovou membránou je navržený tak, aby na první pohled zaujal. Vychutnejte si jeho vysoce kvalitní 3W výkon, složte jej nebo rozviňte a získejte více či méně obvyklé zvukové zážitky nebo jej využijte jako zábavnou pomůcku na uvolnění stresu.

„Živíme se tím, co dostaneme, ale život vytváříme tím, co darujeme.“

– Winston Churchill