Jsme Hvězdy 3D reklamy!

Zůčastnili jsme se 15. ročníku Hvězda 3D reklamy, soutěže reklamních předmětů a naše produkty slavily úspěch.

Do této soutěže jsme přihlásili 2 naše produkty do 4 kategorií. Prvním jsou designová pera VOYAGE a BONHEUR dekorovaná na míru českým křišťálem Preciosa. Druhým produktem je dárková sada keramiky Porceline by MAXIM z kolekce Romantic s tématikou Polo zdobená českým křišťálem Preciosa.

Dárková sada keramiky

1. místo v kategorii Manažerský dárek do 5000,- Kč
1. místo v kategorii Reklamní gastronomie

Designová pera

2. místo v kategorii Reklamní kancelářské potřeby
3. místo v kategorii Manažerský dárek do 5000,- Kč
3. místo v kategorii Aplikace motivu na 3DR

KATEGORIE

Aplikace motivu na 3DR

V této kategorii se hodnotí zejména celkový efekt výrobku (či sady výrobků vztahující se k jedné kampani a tvořící nedílný celek), tzn. spojení aplikace motivu a značeného předmětu.

Reklamní kancelářské potřeby

Do této kategorie je možné přihlásit kancelářskou potřebu či sadu kancelářských potřeb

Manažerský dárek do 5000,- Kč

Tato kategorie je zvláště určena pro reklamní dárky manažerům a výše postaveným osobnostem ve firmách. Míněna je běžná prodejní cena pro koncového zákazníka bez DPH.

Reklamní gastronomie

Jedná se o potraviny a nápoje využité pro účely 3D reklamy, předměty související s kuchyní, vařením a konzumací a o 3D reklamu pro oblast HOREKA.

Designová pera VOYAGE a BONHEUR dekorovaná na míru českým křišťálem Preciosa

Pro společnost Preciosa jsme navrhli kuličkové a keramické pero, které lze dekorovat českým křišťálem dle preferencí klientů. K dispozici je široká paleta barev a odstínů kamenů českého křišťálu (46), o jejichž počtu a umístění rozhoduje jen klient. Poprvé tak má možnost dotvořit si design pera podle svých představ a získat tak skutečně unikátní obchodní dárek. Pera je možné dekorovat: na horní část (vrchol pera): 1 centrální větší křišťál (též lze ponechat prázdné a dekorovat jen klip) na klip: 1- 3 – 5 či více českých křišťálů (též možnost ponechat prázdné a umístit křišťál jen na horní část) Pera jsou balena v dárkové kazetě s certifikátem zn. Preciosa a představuje dárek, v němž je propojena česká sklářská tradice se světovým designem.

Dárková sada keramiky Porceline by MAXIM z kolekce Romantic s tématikou Polo zdobená českým křišťálem Preciosa

Sada keramiky z kolekce Romantic svým tvarem evokuje dynamický pohyb a akčnost hry pólo, černá grafika hráče póla ve stylu perokresby je doplněna českým křišťálem Preciosa, který představuje míč ve hře.
Anglická tradice hry pólo a pití čaje byla skloubena s českým křišťálem aplikovaným na porcelán. Sada byla mj. použita jako dárek pro přátele hry pólo a zahraniční hráče v rámci 2. ročníku Českého Mistrovství v Pólu na sněhu ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Obdarovaný získal celou sadu skládající se ze 2 šálků s podšálky, mléčenky, cukřenky a konvičky na čaj. Sada byla doplněna také většími hrnečky, které bylo možné dávat jako menší dárek.