Do našeho portfolia jsme získali novou značku – ICE WATCH

Nová značka ICE WATCH!

Objevte krásné nadčasové hodinky s atraktivním designem a hravými barvami vhodné pro každou příležitost.

Hodinky s datumovkou ICE forever

Nadčasové hodinky pro každou příležitost. Vlajková loď značky ICE je pro fanoušky ICE nezbytná. Model se silikonovým pásem s robusní texturou a datumovkou na ciferníku. Jsou k dispozici v 10 základních barvách, jedna zábavnější než druhá. Je ten správný čas pohrát si s barvami.

Hodinky ICE Ola

Kolekce perfektních hodinek ICE Ola, ó jak stylová a sofistikovaná, vhodná pro každou příležitost. Ať už jste v práci nebo jdete na večeři, jste styloví za každé situace. Hodinky jsou k dispozici v 8 základních barvách, jedna zábavnější než druhá. Je ten správný čas pohrát si s barvami.

Ideální pro branding

Využijte spoustu barev a možností pro branding u kolekcí ICE forever a ICE Ola. Můžeme směle prohlásit, že oba tyto modely hodinek překypují barvami. Kombinujte libovolně barevné elementy hodinek (pouzdro, ciferník, luneta, ručičky, vteřinová ručička, pásek, poutko) i krabičky (tělo, uzávěr) ze základních barev kolekce (od 480 ks) nebo dokonce z libovolných barev dle PANTONE (od 1008 ks). Vytvořte si libovolnou grafiku na ciferníku.

*) Ceny v eshopu se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům. Pokud své přihlašovací údaje ještě nemáte, kontaktujte nás prosím nebo si přímo v eshopu vyžádejte přístupový kód (kliknutím na „Přihlásit se“ vpravo nahoře).