Ochutnávka značkových kolekcí 2016

Praha 4 – Michle, 4. 3. 2016

V pátek 4.3. 2016 pořádáme po celý den (10 – 18 hod.) u nás v showroomu ochutnávku značkových kolekcí pro rok 2016. Čekají Vás nové zajímavé obchodní příležitosti i malé pohoštění. Showroom se nachází na adrese Brand Gifts, a.s., Ohradní 1424/2b, 140 00 Praha 4 – Michle.

Pokud k nám v pátek dorazíte představíme Vám spoustu lahůdek v podobě nových designů manažerských doplňků od značek HUGO BOSS, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL, CERRUTI 1881, NINA RICCI, UNGARO nebo JEAN-LOUIS SCHERRER i reklamní keramiky Porceline by MAXIM. Máme pro vás také samozřejmě nachystány nové katalogy prémiových produktů pro letošní rok. Poznejte zcela výjimečné obchodní dárky od značek Bang&Olufsen nebo Preciosa, objevte jedny z nejlepších komerčních novinek, s kterými vzbudíte u svých zákazníků, klientů či zaměstanců upřímnou radost a získáte i jejich obdiv a respekt.

Nové značky, nové možnosti firemních dárků

Špičkové deštníky Fulton od tradičního britského výrobce představují ve světě deštníků to nejlepší, co vůbec můžete pořídit. Fulton je osvědčenou a léty prověřenou jistotou, zaručuje prvotřídní kvalitu a nadčasový design i eleganci. Ne náhodou se řadí tato značka mezi vybrané dodavatele britské královny Alžběty II.

 

Bang & Olufsen, dánská značka luxusní audiovizuální elektroniky, je charakteristická nepřehlédnutelným nadčasovým designem, dokonalým řemeslným zpracováním a moderními technologiemi. Skvěle si rozumí s chytrými telefony, tablety a zařízeními podobného druhu, velkoryse umocňuje jejich zvuk a garantuje kvalitní zvukové zážitky.

Preciosa uvádí na trh ve spolupráci s námi dvě nové sady šálku s podšálkem vyrobené z královského bílého porcelánu a dekorované broušenými kameny z českého křišťálu Preciosa.