Ohlédnutí za 4. ročníkem Czech Snow Polo Masters

Špindlerův Mlýn 3. a 4. 2. 2017

Bogner Polo Team vyhrál 4. ročník Czech Snow Polo Masters 2017!

Foto: Zbyněk Maděryč

Foto: Zbyněk Maděryč

Špindlerův Mlýn na několik dní ovládlo koňské polo. Přímo pod jedním z nejoblíbenějších svahů České republiky se v pátek a v sobotu 3. – 4. 2. odehrál již čtvrtý ročník Czech Snow Polo Masters 2017 a již tradičně jsme měli tu čest být jeho partnerem.

Luxus turnaje dokreslila nasvětlená hrací plocha, světoví hráči a bohatý doprovodný program.Turnaj byl jako obvykle exkluzivní také tím, že se jako jediný nejen v České republice, ale i ve střední Evropě odehrával na sněhu.

Na prestižní turnaj královského sportu se slétli hráči z celého světa. Zastoupena byla například Anglie, Jihoafrická republika, Malajsie. Mezi sebou se utkaly týmy Prestige Models, Bogner a Elan.

Titul Czech Snow Polo Masters 2017 si po napínavém souboji odnesl Polo Team Bogner, který vedl zkušený hráč póla Zul Junus z Malajsie.

Výsledky turnaje

1.  místo Polo Team BOGNERZUL JUNUS
Malajsie (kapitán)
KAVIN SHOW
Velká Británie
ROBBIE DENNMAN
Velká Británie
2.  místo Polo Team PRESTIGE MODELSJOHN BUNN
Anglie (kapitán)
CHASS TAYLOR
Anglie
MARTIN STEGEMAN
Jihoafrická republika
3. místo Polo Team ELANGRAHAM WARING
Velká Británie (kapitán)
GILES BOOTHAM
Velká Británie
JOHN ALTON JOHNES
Velká Británie

Špindlerův Mlýn ožil také večerním VIP programem

Foto: Arthur Koff

Foto: Arthur Koff

To pravé zimní počasí plné slunečních paprsků si diváci i hráči mohli vychutnat po oba dva dny. Na sněžném poli se utkal vítězný tým Bogner, tým Prestige Models a tým Elan.

Luxusní prostřední Špindlerova Mlýna kromě samotných hráčů přivítalo také úspěšné podnikatele, ředitele prestižních firem a slavné osobnosti. Turnaje mohla sledovat i široká veřejnost přímo pod svahem Sv. Petra.

Moderování se zhostila oblíbená Lenka Vacvalová, VIP večery pak provázela Eva Decastelo. Oba galavečery byly pak pro VIP hosty připraveny přehlídky exkluzivních modelů sourozeneckého dua Ponerových, nepřehlédnutelných plavek Neonky, luxusního oblečení značky Bogner, spodní prádlo Werso a obleky Ceremoni.  Nesměla chybět ani pěvecká vystoupení.

Během dne diváci mohli vidět krásnou Kristie, večer to pak rozjela slovenská dvojice TWiiNS. Originální outfity předvedla například známá modelka Gabriela Franková, vítězka prestižní soutěže krásy Look Bella 2016 Helena Nejtková, vítězka soutěže krásy Look Bella 2015 Markéta Konopásková, vítěz Look Bella 2016 Ladislav Danics aj.

Pro hosty celého turnaje připravil Skiareál Špindlerův Mlýn noční lyžování a nepřehlédnutelnou show na sněhu. Návštěvníci se mohli na polo hřiště podívat i z ptačí perspektivy díky horkovzdušnému balonu.

Podívejte, jak probíhal tento vydařený turnaj na následujícím videu

Nestihli jste letošní turnaj koňského póla? Máte šanci příští rok na stejném místě. Rádi se tam s Vámi potkáme! A pokud vás zajímá o soutěži více, tak …