Jménem společnosti Brand Gifts, a.s. si Vás dovolujeme pozvat na 22. ročník REKLAMA POLYGRAF 2015, specializovaný veletrh reklamních služeb a největší akci svého druhu v regionu střední a východní Evropy, jehož jsme hlavním partnerem.

Společnost Brand Gifts, a.s. jako hlavní partner tohoto veletrhu zde ve stánku č. 3B 11 na ploše 64 m2 představí dvě nové značky ve svém portfoliu HUGO BOSS a Porceline by MAXIM. Součástí expozice budou samozřejmě také aktuální kolekce prémiových dárků a manažerských doplňků dalších světoznámých značek CHRISTIAN LACROIX, CERRUTI 1881, CACHAREL, UNGARO, JEAN-LOUIS SCHERRER a NINA RICCI.

Přijměte prosím naše pozvání a jako malý dárek od nás si můžete vytisknout volnou vstupenku

Vystavovatel / Exhibitor: Brand Gifts, a.s.
Stánek / Stand: 3B 11
plán výstaviště

Tato vstupenka je platná i pro souběžně probíhající veletrhy FOR 3D (veletrh 3D technologií) a EVENT DAY (3. veletrh eventových služeb).

Specialista na prémiové firemní dárky a potřeby pro manažery a hlavní partner veletrhu Reklama Polygraf 2015 společnost Brand Gifts obohatila své portfolio o vysoce atraktivní a prestižní značku HUGO BOSS a získala exkluzivní distribuci značkové reklamní keramiky Porceline by MAXIM pro Česko a Slovensko.

HUGO BOSS je jedním z lídrů v prémiové a luxusní oblasti světového trhu s oblečením, zaměřuje se na vývoj a propagaci prémiové módy a doplňků pro muže i ženy. Společnost Brand Gifts nově od letošního roku dodává licencované doplňky HUGO BOSS v typické černé nebo bílé a vzácně i červené barvě. Aktuální kolekce HUGO BOSS obsahuje psací potřeby, konferenční desky, zápisníky, deštníky, USB flash disky, klíčenky, háčky na kabelky, power banky, sady na víno a další prémiové doplňky a potřeby pro manažery. Všechny vzorky této nové kolekce HUGO BOSS i dalších světoznámých značek jako např. CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX a CACHAREL uvidíte přímo na veletrhu nebo také v novém, větším a dostupnějším showroomu na Praze 4.

Pozornost návštěvníků veletrhu jistě zaujme také inovativní designová reklamní keramika Porceline by MAXIM v jasných barvách s velkou různorodostí a barevností. Prohlédněte si bezmála 160 designů hrnků, šálků, sklenic a kávových nebo čajových sad, z nichž unikátní design více než 50-ti je chráněn autorským právem. Tak velké množství typů produktů by ale skoro nic neznamenalo bez odpovídajících skladových zásob. A ty jsou imponující! V největším skladu v EU o rozloze 5 tis. m2 se nachází okolo 3 miliónů kusů designové reklamní keramiky. Tato různorodost a pohotovost nám umožňuje uspokojit poptávku téměř každého klienta a to v krátkých dodacích lhůtách. Značka Porceline by MAXIM zaručuje svým klientům keramiku, sklo a porcelán s reklamním potiskem té nejvyšší kvality i dostupnosti.