Brand Gifts

hlavní partner veletrhu Reklama Polygraf 2015

 

V letošním roce jsme se poprvé staly hlavním partnerem specializovaného veletrhu Reklama Polygraf 2015

Poprvé jsme zde také veřejně představili značku HUGO BOSS, jako nový přírůstek v portfoliu prémiových firemních dárků – návštěvníci měli možnost vidět kompletní nabídku licencovaných doplňků této prestižní značky pro letošní rok: psací potřeby, konferenční desky, zápisníky, deštníky, USB flash disky, klíčenky, háčky na kabelky, power banky, sady na víno a další.

Ve velkolepě pojatém stánku Brand Gifts na ploše 64 m2 nechyběly ani novinky manažerských doplňků i od dalších světoznámých značek CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL, UNGARO, JEAN-LOUIS SCHERRER nebo aktuální nabídka designové keramiky, skla a porcelánu značky Porceline by Maxim, pro kterou jsme exkluzivním distributorem pro ČR a SR.

Jako doprovodný program veletrhu Reklama Polygraf 2015 proběhlo vyhlášení výsledků 15. ročníku prestižní soutěže Hvězda 3D reklamy, kterou pořádá Asociace 3D reklamy. Naše účast v této soutěži byla pro nás opět první příležitostí tohoto druhu poměřit své síly s ostatními hráči z oboru dárkových a reklamních předmětů. O to více nás potěšilo, jak se umístily námi nominované produkty

Dárková sada Porceline by MAXIM z kolekce Romantic s tématikou Polo zdobená českým křišťálem Preciosa

1. místo v kategorii Manažerský dárek do 5000,- Kč
1. místo v kategorii Reklamní gastronomie

Designová pera VOYAGE a BONHEUR dekorovaná na míru českým křišťálem Preciosa

2. místo v kategorii Reklamní kancelářské potřeby
3. místo v kategorii Manažerský dárek do 5000,- Kč
3. místo v kategorii Aplikace motivu na 3DR

Taková nečekaná úroda ocenění nás opravdu příjemně překvapila. Ale čemu se vlastně podivovat? Když se spojí um šikovného designéra, který navrhuje doplňky pro světoznámé značky, bohatá tradice české značky Preciosa s 19-ti lety zkušeností profesionálů v oboru 3D reklamy, musí to být přeci někde znát.

Nestihli jste veletrh? Navštivte náš showroom!

Pokud jste neměli možnost navštívit veletrh Reklama Polygraf 2015, oba oceněné firemní dárky i všechny nové kolekce doplňků prémiových značek si můžete v prohlédnout v našem snadno dostupném showroomu, který se nachází v blízkosti pražské magistrály na adrese Ohradní 1424/2b, 140 00 Praha 4 – Michle.

Hosté Brand Gifts zde mají zajištěno bezplatné parkovací místo.

Brand Gifts