Royal Golf & Polo Cup  Mariánské Lázně

Vážení obchodní partneři,

přijměte prosím pozvání na druhý ročník Royal Golf & Polo Cup, jehož jsme hrdým partnerem.

Royal Golf & Polo Cup prezentuje propojení dvou královských sportů v jedinečném turnaji. Jedná se o akci, která je vůbec první svého druhu v rámci ČR. Snahou organizátorů je vytvoření každoroční tradice, během které se budou potkávat příznivci a hráči koňského póla a golfu jak z českého, tak mezinárodního prostředí.  V rámci této mimořádné příležitosti bude klientům a návštěvníkům poskytnut nevšední zážitek plný sportu, skvělé gastronomie, královského prostředí a lázeňské atmosféry.

Kdy: pátek a sobota 24. a 25. 5. 2019

Kde: Royal Golf Club Mariánské Lázně

 

Veřejnost – zdarma

Pokud byste se jen rádi přišli na turnaj podívat a nebo si chtěli udělat hezké rodinné odpoledne v krásné přírodě doplněné piknikem, máme pro Vás skvělou zprávu! Vstup do sekce pro veřejnost je zcela zdarma!

Můžete se těšit na možnost ochutnání šampaňského Taittinger Champagne, kávy Nespresso, ledovcové vody Aqua Angels, kulinářských specialit hotelu Morris a mnoho dalšího!

Hráči jsou pozvaní na základě nepřenosné pozvánky od partnerských firem.

VIP vstupenka

Pokud si chcete užít atmosféru hry přímo u kolbiště, můžete využít VIP vstup za 4900 Kč. V rámci vstupenky je mimo jiné celodenní raut, osobní setkání s hráči, slavnostní ceremoniál nebo večerní koncert. 

Vstupenky exklusivně prodává partner turnaje: Private Concierge

Podrobné informace o celém turnaji naleznete zde.