Přijďte se podívat na 24. ročník veletrhu Reklama Polygraf

PVA EXPO PRAHA, 24.4.2017 – 26.4.2017

Ani v letošním jsme si nemohli nechat ujít účast na odborném veletrhu Reklama Polygraf 2017!

Veletrh Reklama Polygraf je bez nadsázky největší akce svého druhu v regionu střední a východní Evropy. Letos se bude konat již 24. ročník tohoto veletrhu reklamních služeb.

Akce je zaměřená na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby.
Pravidelně se jí účastní významné české i zahraniční firmy, výrobci a dodavatelé. Jedná se o prestižní prostor pro setkání osobností oboru. Akce je určena pro návštěvníky z řad zadavatelů, reklamních agentur, výrobců reklamy.

Veletrh každoročně představuje nejnovější trendy, výrobní postupy a moderní řešení reklamní komunikace. Kromě veletržních stánků je připraven i odborný doprovodný program, garantovaný významnými osobnostmi.

Po úspěšném loňském odborném panelu připravujeme opět pro předem registrované zájemce diskusní fórum, které se bude týkat problematiky reklamy v hlavním městě Praze. V rámci veletrhu se také uskuteční vyhlášení soutěže Duhový paprsek 2016,“ prozradila ředitelka veletrhu Jana Nosálová.

A na co se můžete těšit v našem stánku?

Naše společnost jako specialista na prémiové firemní dárky a potřeby pro manažery, letos představí nové vysoce atraktivní hodinky značek ICE WATCH a XEMEX.  Nebudou chybět ani novinky od světoznámých značek HUGO BOSS, CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL a dalších. Kromě psacích potřeb, konferenčních desek, zápisníků, deštníků mez novinkami objevíte také například USB flash disky, power banky, sady na víno a další obchodní dárky a manažerské potřeby. Jako výhradní distributor značky Porceline by MAXIM představíme také nové designy této evropské jedničky v oblasti reklamní keramiky, skla a porcelánu.

Rádi vás uvítáme a veškeré novinky představíme v našem stánku A14 v hale č. 3. Přijměte proto naše srdečné pozvání a využijte volnou vstupenku na veletrh Reklama Polygraf 2017 zdarma.

Jak to vypadalo na veletrhu v našem stánku minulý rok?