Designová reklamní keramika, sklo a porcelán

neobyčejně živé barvy díky nejmodernější technologii brandingu

Abychom Vám trochu odlehčili od vánočního shonu, připravili jsme pro Vás speciální řadu hrnků s již hotovým vánočním dekorem. Na každém hrnku je přitom vždy zachován prostor pro Vaše logo - jak jednoduché! 🙂 Každý ze speciální řady hrnků má také vytvořeno originání vánoční balení, protože na prvním dojmu opravdu záleží. 😉

Prohlédnětě si kompletní nabídku vánočních hrnků od Porceline by Maxim pro tento rok!

Designová keramika v jasných barvách

Hrníček nebo sklenička jsou našimi každodenními partnery, většinou s nimi máme spojeny pozitivní emoce - příjemný pocit při pití kávy, čaje či jiného oblíbeného nápoje. Můžete si být jistí, že poselství, která jsou na nich umístěna neumírají po pár dnech či týdnech a možnost působení na cílové skupiny je tak mnohem větší.

Keramika a porcelán od značky Porcelain by Maxim představuje inovativní design, velká různorodost a barevnost produktů. Porcelain by Maxim věnuje také velkou pozornost balení produktů. Mimo typických tašek a klasických obalů se můžete rozhodnout také pro velmi originální balení, samozřejmě s možností potisku. Již po několikáté za sebou je firma Maxim držitelem ocenění Výrobce reklamních předmětů Rema Days.

Nejmodernější technologie potisku

Výrobce Porcelain by Maxim otevřel v loňském roce zbrusu nové sídlo spolu s výrobní halou a skladem. Srdcem nové výrobní haly je nejnovější tunelová pec, díky které se zvýšila možnost denní výroby až na 15 tisíc kusů. Navíc, moderní výrobní metody nabízejí obrovské možnosti jejich umístění na keramiku (zevnitř, zvenku, na ouško…). Tým Porcelain by Maxim je tvořen skupinou odborníků, kteří díky své velké zkušenosti a plné a důkladné kontrole výrobního procesu zaručují svým klientům keramiku, porcelán i sklo s reklamním potiskem té nejvyšší kvality a atraktivní ceny. Produkty se značkou Porceline by Maxim jsou oblíbené na území celé Evropy. Německo, Itálie, Skandinávie, Velká Británie, Baltické země a Benelux to jsou jen některé z oblastí, ve kterých reklamní porcelán a keramika Porcelain by Maxim stoupá v oblibě. Reklamní keramika a porcelán Porceline by Maxim získala atest německého institutu Fresenius.

Největší skladové zásoby v EU

Portfolio Porcelain by Maxim obsahuje bezmála 160 designů hrnků, šálků, sklenic a kávových nebo čajových sad. Více než 50 z nich je chráněno autorským právem. Samozřejmě by tak velké množství typů produktů nic neznamenalo bez odpovídajících skladových zásob. A ty jsou imponující! Ve skladu o rozloze 5 tis. m2 se nachází okolo 3 miliónů kusů. Díky tomuto jsme schopni zrealizovat i ty největší objednávky. Tato různorodost a pohotovost nám umožňuje uspokojit poptávku téměř každého klienta, nezávisle na formě jeho podnikání, a to v krátkých dodacích lhůtách.

Jak pracuje evropská jednička v oblasti keramiky?

Podívejte se na videoprezentaci a přesvědčte se na vlastní oči.

Vstupte do eshopu Porceline by Maxim

Prohlédněte si specializovaný eshop naší nové značky Porceline by Maxim