Vánoční keramika 2017

Tik – ťak! Vánoce se blíží …

…, tak nečekejte s výběrem vhodných dárků pro klienty a zaměstnance na poslední chvíli! Abychom Vám usnadnili vánoční frmol, připravili jsme pro Vás řadu hrnků s již hotovými dekoracemi. Pro zachování jedinečnosti hrnečku je na každém hrnečku vždy prostor pro vlastní logo. Každý druh hrnečku má vytvořené specifické balení, protože na prvním dojmu záleží.

 

Garantujeme doručení do 17. prosince 2017!

Garance platí pro objednávky se schváleným prototypem a tiskovým designem do 27. listopadu 2017 při splnění těchto podmínek:

  • Objednané množství až do 5 040 ks s následujícími technologiemi tisku: keramický transferový tisk, přímý tisk, Art Print, Magic Mug.
  • Objednané množství až do 1 008 ks s následujícími technologiemi tisku: Xpression – organický transfer tisk, Sensitive Touch, Hydrocolor.

Pro objednávky se schváleným prototypem a tiskovým designem do 4. prosince 2017 a při splnění těchto podmínek:

  • Objednané množství až do 216 ks následujícího typu: přímý tisk s maximálně dvěma barvami na hrnky: Tomek Classic, Tomek Premium, Ilona, Ilona Premium.

V případě data odeslání 17.12.2017, je předpokládaný termín dodání 22. prosince 2017.

Hrnek Fresh

Bílo-červený hrnek se zlatou vánoční dekorací hrnku a nápisem „Merry Christmas“, vše natištěné keramickým transferovým tiskem. Doporučené umístění vlastního loga je na vnější zadní straně hrnku (vizte obrázek).

K hrnku je k dispozici dárková taštička s podobným motivem a barevností jako na hrnku. I ta může nést logo a to na přední straně nahoře.

Orientační cena: 72 Kč bez DPH

 

Hrnek Noel

Tento tmavě modrý hrnek s nádherným motivem noční zasněžené vsi je potištěn za pomoci technologie keramického transferového tisku. Logo zákazníka je možné natisknout na místo vyznačené na fotografii.

Hrneček je možné zabalit do dárkové krabičky se stejným motivem.

Orientační cena: 64 Kč bez DPH

Hrnek Corner

Corner je veselý hrnek s motivem vánočních stromečků. Použitá tisková technologie je keramický transferový tisk. Samotný tisk je proveden v šesti barvách. Hrnek může být opatřen logem klienta na jeho vnitřní straně a vlastním vánočním přáním v jedné z použitých barev na jeho zadní vnější straně.

K hrnečku je možné přibalit korkový tácek a vše zabalit do speciální dárkové krabičky.

Orientační cena: 104 Kč bez DPH

Magnetic set

Hrnek s jedinečným vzhledem a s podšálkem potiskujeme na dvě z jeho čtyř stran. Na jedné straně je vánoční motiv se sobem v lese na druhé straně bývá natištěno logo klienta.

Logo lze také umístit na podšálek přímo na místo kam patří hrníček nebo na dvě boční strany dárkové krabičky se stejným sobím motivem, ve které je možné hrneček s podšálkem darovat.

Orientační cena: 118 Kč bez DPH

Hrnek Americano EU

Dalším hrnkem v naší vánoční nabídce 2017 je jednoduchý tmavě jednobarevný hrneček Americano EU. Je možné ho nabarvít z vnější strany jakokouliv Pantone barvou technologií Hydrocolor a vypískování jedné dekorace. Na druhé straně hrnečku se může klient prezentovat pomocí vypískovaného vlastního loga.

Hrnek je možné dodat v dárkové krabičcce s odpovídající Pantone barvou hrnku a logem na vrchní straně krabičky.

Orientační cena: 218 Kč bez DPH

Hrnek Handy Pure

Posledním, ale neméně zajímavým hrnkem z naší vánoční nabídky pro letošní rok, je červeno-bílý hrnek Handy Pure. Kolem dokola je zdoben červeno stříbřitým motivem se soby, vánočními dárky a zvonečky. Hrnek je možné obrandovat na jeho vnitřní straně.

Tento dárek můžete darovat v taštičce se stejným motivem, kterou je možné též opatřit logem na přední straně nad hlavním motivem.

Orientační cena: 79 Kč bez DPH

Prezentace nabídky

Celou nabídku si můžete prohlédnout v následující PDF prezentaci, kterou si můžete níže také stáhnout.

[pdf-embedder url=“https://www.brandgifts.cz/wp-content/uploads/2017/10/vanocni_keramika_2017.pdf“]

otevřít pdf

(pokud náhodou po kliknutí „Stáhnout PDF“ nezačne stahování souboru, klikněte znovu tentokrát však pravým tlačítkem myši a dejte „Uložit jako…“)

Zašlete nezávaznou poptávku

Prosím vyplňte následující formulář a náš specialista se Vám co nejdříve ozve s přesnou nabídkou.

Vaše kontaktní údaje

Vaše jméno*

Váš email*

Telefon*

Vaše zpráva

Zde prosím popište své požadavky.

Kontaktujte nás

Pokud chcete Vaši poptávku vyřídit ihned, kontaktujte naše specialisty

ve všední dny 9:00 – 17:00

na následujících telefonních číslech:

Vlada

Vladimír Karbusický

mobil: +420 777 111 005

Šárka Vaškaninová Dis.

mobil: +420 777 334 123

Hledáte snad jiný typ dárku?

Kromě reklamní keramiky a porcelánu v naší nabídce naleznete také luxusní dárky, manažerské dárky a doplňky, originální dárky a dárky, jejichž koupí přispějete na dobrou věc.