Vánoční keramika 2018

Tik – ťak! Vánoce se blíží …

…, tak nečekejte s výběrem vhodných dárků pro klienty a zaměstnance na poslední chvíli! Abychom Vám usnadnili vánoční shon, připravili jsme pro Vás řadu hrnků s již hotovými dekoracemi. Pro zachování jedinečnosti hrnečku je na každém hrnečku vždy prostor pro vlastní logo. Každý druh hrnečku má vytvořené specifické balení, protože na prvním dojmu záleží.

 

Hrnek Freedom Lock

Bílý termohrnek s vánočním motivem „Barevné dárky“ natištěným po celém obvodu hrnku keramickým transferovým tiskem (8 barev). Doporučené umístění Vašeho loga je na vnější horní straně hrnku do volného bílého pole (viz obrázek).

K hrnku je k dispozici dárková taštička P/727 se stejným motivem „Barevné dárky“ jako na hrnku. I ta může nést Vaše logo a to na přední straně nahoře.

Orientační cena: 143 Kč bez DPH

 

Hrnek Modern

Tento oblíbený hrnek s červeným vnitřkem a bílým pláštěm je potištěn červeným vánočním motivem „mozaika dárků“ za pomoci technologie Xpression. Vaše logo je možné natisknout do pole 50x15mm na vnitřní horní část hrnku (toto místo je vyznačené na obrázku v prezentaci).

Hrneček je možné zabalit do dárkové krabičky P/704 se stejným motivem. Vaše logo je možné v tomto případě natisknout do pole 50x50mm na horní část krabičky.

Orientační cena: 88 Kč bez DPH

Hrnek Trend

Trend je na pohled příjemný hrnek s vánočním motivem a nápisem Merry Christmas. Použitá tisková technologie je keramický transferový tisk. Samotný tisk je proveden 4-mi barvami. Hrnek může být opatřen Vaším logem na jeho vnitřní horní straně.

Pro hrnek Trend je připravena krabička s okénkem P/703 a stejným vánočním motivem.

Orientační cena: 92 Kč bez DPH

Sonata set

Slavnostní šálek černé barvy s jedinečným vzhledem potištěný motivem „Zlatý květ“ s podšálkem . Na horní vnitřní straně je místo pro natištění Vašeho loga. To lze také umístit na podšálek, přímo na místo kam patří šálek

Logo může být i na horní straně dárkové krabičky s okénkem P/713, zdobené stejným motivem „Zlatý květ“, ve které je možné šálek s podšálkem darovat.

Orientační cena: 118 Kč bez DPH

Vánoční doplňky

Ke kterémukoliv z našich hrnků můžete přidat i korkový tácek (průměr 99 mm). Vybírat můžete ze dvou motivů: Sněhulák a Vánoční stromky.

Pro opravdu speciální příležitosti doporučujeme vánoční hrnky darovat v luxusní dárkové krabičce P/730. Uvnitř ní je ochranná pěna s výřezem ve tvaru daného hrnečku nebo i jiného reklamního předmětu (třeba právě vánočního tácku). Luxusní dárková krabička s motivem Vánočních stromků krásně vypadá a navíc v ní hrnek také bezpečně přečká náročnou cestu ve vánočních dopravích špičkách.

Orientační cena: 57 Kč bez DPH (krabička) nebo 13 Kč bez DPH (tácek)

Poslední objednávky

s dodáním do Vánoc přijímáme

do 30.11.2018!

Garance platí pro objednávky se schváleným prototypem a tiskovým designem zaslané do 30. listopadu 2018.

Prezentace nabídky

Celou nabídku si můžete prohlédnout v následující PDF prezentaci, kterou si můžete níže také stáhnout.

(pokud náhodou po kliknutí „Stáhnout PDF“ nezačne stahování souboru, klikněte znovu tentokrát však pravým tlačítkem myši a dejte „Uložit jako…“)

Stáhnout PDF

Zašlete nezávaznou poptávku

Prosím vyplňte následující formulář a náš specialista se Vám co nejdříve ozve s přesnou nabídkou.

Vaše kontaktní údaje

Vaše jméno*

Váš email*

Telefon*

Vaše zpráva

Zde prosím popište své požadavky.

Kontaktujte nás

Pokud chcete Vaši poptávku vyřídit ihned, kontaktujte naše specialisty

ve všední dny 9:00 – 17:00

na následujících telefonních číslech:

Vladimír Karbusický

mobil: +420 777 111 005

Markéta Vančurová

mobil: +420 777 334 123

Hledáte snad jiný typ dárku?

Kromě reklamní keramiky a porcelánu v naší nabídce naleznete také luxusní dárky, manažerské dárky a doplňky, originální dárky a dárky, jejichž koupí přispějete na dobrou věc.