Vánoční keramika 2018

Tik – ťak! Vánoce se blíží …

…, tak nečekejte s výběrem vhodných dárků pro klienty a zaměstnance na poslední chvíli! Abychom Vám usnadnili vánoční shon, připravili jsme pro Vás několik zajímavých hrnků s již hotovým vánočním dekorem. Na každém hrnku je přitom vždy zachován prostor pro Vaše logo – jak jednoduché! 🙂 Každý druh hrnku má také vytvořené speciální balení se stejnou vánoční grafikou jako hrnek – protože na prvním dojmu záleží. 😉

Hrnek Freedom Lock

Bílý termohrnek s barevnou vánoční grafikou „Barevné dárky“, vše natištěné keramickým transferovým tiskem. Doporučené umístění vašeho loga je na vnější straně hrnku v horní polovině do volného bílého pole (jak je vyznačeno na obrázku na 2. straně prezentace – viz níže).

K tomuto hrnku je k dispozici dárková taštička P/727 se stejným barevným motivem jako na hrnku. I ta může nést logo – na přední straně nahoře ve volném bílém poli.

Orientační cena: 143 Kč bez DPH

Hrnek Modern

Tento bílý hrnek s červeným vánočním motivem „Mozaika dárků“ je potištěn za pomoci technologie Xpression (1 barva), jeho vnitřek je zalitý červenou barvou. Vaše logo  je možné natisknout uvnitř hrnku nahoru do velikosti 50x15mm (jak je vyznačeno na obrázku na 3. straně prezentace – viz níže).

Hrnek můžete zabalit do bílé dárkové krabičky P/704 se stejným červeným vánočním motivem „Mozaika dárků“ a vaším logem na její horní straně do velikosti až 50x50mm.

Orientační cena: 88 Kč bez DPH

Hrnek Trend

Trend je oblíbený bílý hrnek ozdobený červeným horním lemem. Vánoční grafiku doplňuje červený nápis „Merry Christmas“. Použitá tisková technologie je keramický transferový tisk (ruční práce). Samotný tisk je proveden ve čtyřech barvách. Hrnek může být opatřen vaším logem uvnitř hrnku nahoře do velikosti pole 40x20mm (jak je vyznačeno na obrázku na 4. straně prezentace – viz níže).

Hrnek můžete zabalit do speciální bílé dárkové krabičky P/703 s okénkem a se stejným vánočním motivem a červeným nápisem „Merry Christmas“.

Orientační cena: 92 Kč bez DPH

Sonata Set

Černý šálek s podšálkem ozdobený nadčasovým vánoční motivem „Zlatý květ“ po obvodu šálku. Vaše logo do velikosti 50x15mm může být dotištěno uvnitř šálku nahoře (jak je vyznačeno na obrázku na 5. straně prezentace – viz níže). Logo lze umístit také na podšálek přímo do jeho středového kruhu.

Šálek s podšálkem můžete darovat ve speciální bílé dárkové krabičce P/713 s okénkem a stejným vánoční motivem „Zlatý květ“ po jejím obvodu. Na horní straně krabičky může být taktéž vaše logo do velikosti 50x10mm.

Orientační cena: 88 Kč bez DPH

Vánoční doplňky

Téměř kterýkoliv z našich hrnků můžete darovat ve speciální luxusní dárkové krabičce P/730 s červeno-šedo-bílým vánočním motivem „Vánoční stromky“ a nápisem „Merry Christmas“. Uvnitř krabičky je ochranná pěna s výřezem ve tvaru daného hrnečku nebo i jiného reklamního předmětu.

Takto lze k hrnečku přibalit třeba i korkový tácek (průměr 99 mm) taktéž s červeno-šedo-bílým vánočním motivem „Vánoční stromky“ a nápisem „Merry Christmas“ nebo s motivem Sněhuláka Vše je přehledně uvedeno na 6. straně prezentace – viz níže.

Orientační cena: 57 Kč bez DPH krabička resp. 13 Kč bez DPH tácek

Důležité – mějte na paměti tyto termíny!

Objednávky provádíme ve standardních termínech. Vzhledem ke značnému vytížení výrobních kapacit v posledních dvou měsících roku upozrňujeme, že po dobu této vrcholné sezóny může dojít k prodloužení standardních výrobních termínů.

Poslední objednávky hrnků s dodáním ješte do Vánoc přijímáme do 30.11. 2018.
Poslední datum expedice zboží v roce 2018 je 18.12.

Prezentace vánoční hrnky 2018

Celou nabídku si můžete prohlédnout v následující PDF prezentaci.

Vanocni hrnky titl logo BG

s logem a kontaktem Brand Gifts

Vanocni hrnky titl

bez loga a kontaktu

Pokud po kliknutí na „Stáhnout PDF“ nezačne stahování souboru, klikněte na tlačítko znovu, tentokrát však pravým tlačítkem myši a zvolte „Uložit jako…“

Zašlete nezávaznou poptávku

Prosím vyplňte následující formulář a náš specialista se Vám co nejdříve ozve s přesnou nabídkou.

Vaše kontaktní údaje

Vaše jméno*

Váš email*

Telefon*

Vaše zpráva

Zde prosím popište své požadavky.

Kontaktujte nás

Pokud chcete Vaši poptávku vyřídit ihned, kontaktujte naše specialisty

ve všední dny 9:00 – 17:00

na následujících telefonních číslech:

Vladimír Karbusický

mobil: +420 777 111 005

Šárka Vaškaninová Dis.

mobil: +420 777 334 123